HOLOUBEK PROTECT

HOLOUBEK PROTECT® - Pryže, technický materiál, těsnění, hadice, obaly, čalounictví

» Produkty


» Menu

» Rychlý kontakt

» Doporučujeme

O společnosti

Společnost HOLOUBEK PROTECT a. s. působí na trhu jako obchodní organizace s prioritním zaměřením na velkoobchodní činnost v několika produktových segmentech:

  • OCHRANNÝCH A PRACOVNÍCH ODĚVŮ, OBUVI A POMŮCEK
  • DROGERIE A ČISTÍCÍCH PROSTŘEDKŮ
  • POLOTOVARŮ PLASTICKÝCH HMOT
  • PODLAHOVÝCH KRYTIN
  • TECHNICKÉ PRYŽE, HADIC A TĚSNĚNÍ
  • ČALOUNICKÝCH POTŘEB A MATERIÁLŮ

Svou činností společnost navazuje na více jak padesátiletou tradici velkoobchodu ŘEMPO.

Společnost HOLOUBEK PROTECT a. s. je ovládána ryze českým kapitálem a je součástí skupiny KAREL HOLOUBEK – Trade Group a. s. Od roku 1997 se mateřská společnost KAREL HOLOUBEK - Trade Group a. s. pravidelně umisťuje v žebříčku „Czech TOP 100“ mezi nejlepšími společnostmi České republiky.

Specializovaná webová prezentace technického materiálu je ukázkou toho, že pro společnost HOLOUBEK PROTECT a. s. je spokojenost zákazníka vždy na prvním místě. Tato prezentace má za cíl urychlit a usnadnit výběr toho správného produktu dle přesných technických parametrů a vlastností zboží z exklusivní nabídky technických materiálů. Objednatel si díky tomuto projektu může pohodlně na jednom místě vybrat i ihned objednat. Zároveň se zde budou pravidelně objevovat v sekci „novinky“ aktuální informace a reakce na podněty od zákazníků příp. zprávy o zavedení nových technických produktů do nabídky.